Ćmielów wczoraj i dziś - Strażacy potrzebującym
  • .

  • .

  • .

  • .

  • .

Ćmielów wczoraj i dziś

Marek Terczak 2016

Licznik odwiedzin

Dzisiaj:157
Wczoraj:345
Tydzień:502
Miesiąc:5935
Razem748029

odwiedza stronę:

1
Online

wtorek, 19, luty 2019 10:44

krew2017

Serdecznie dziękujemy Honorowym Dawcom Krwi za wsparcie akcji: "Strażacy z Gminy Ćmielów - Potrzebującym. Ognisty Ratownik! Gorąca krew!", która odbyła się 14 października przy remizie OSP Ćmielów.bDo udziału zgłosiły się: OSP Wólka Wojnowska, OSP Buszkowice, OSP Ćmielów wraz z rodzinami i mieszkańcami z całej gminy Ćmielów oraz kibice naszego klubu Świt Ćmielów! 💪😊 Przekazanie krwi w tej ilości pozwoli na sprawniejsze przeprowadzenie zabiegów leczniczych. 
Akcja przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że postawa okazana przede wszystkim wobec ludzi chorych i cierpiących, którzy oczekują na bezcenny i niezastąpiony lek, którym jest krew znajdzie godnych naśladowców wśród całego społeczeństwa w naszej Gminie i nie tylko w kolejnych organizowanych akcjach. Dziękujemy za życzliwość oraz okazaną nam pomoc i zrozumienie, a przede wszystkim za aktywne uczestnictwo. Ogromne podziękowania dla księdza proboszcza Czesława Gumieniaka, Radnych, Sołtysów i Władz Samorządowych za wsparcie i włączenie się do naszej akcji! (test pochodzi z profilu facbookowego OSP Ćmielów: https://www.facebook.com/search/str/osp)


Życzymy wszystkim Honorowym Dawcom Krwi ZDROWIA, POWODZENIA i SERCA ZA SERCE! 

Foto - wczoraj i dziś

foto

OSP Ćmielów

pobrany plik

Znani Ćmielowiacy

znani

Facebook

Ćmielowska orkiestra

orkiestra